Reklama

Gorąca atmosfera, wspaniała zabawa i dużo rekordów życiowych! I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu [FOTO+VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gorąca Atmosfera ,Wspaniała Zabawa i Dużo rekordów życiowych !!! To wszystko na I Międzynarodowych Mistrzostwa Leska w Pływaniu .

Przed pierwszym startej zawody otworzył Pan Burmistrz Miasta i Gminy  Lesko Adam Snarski. Była to pierwsza tak duża impreza pływacka w Lesku a zarazem jedna z większych na Podkarpaciu gdyż frekwencja zawodników dorównała prawie Mistrzostwom Podkarpacia. Zawody odbyły się przy wsparciu elektronicznego pomiaru czasu, dlatego mogliśmy liczyć na precyzje pomiaru a dzieciaki cieszyły się z nowych rekordów życiowych.

Miłym aspektem podczas uroczystego otwarcia zawodów było uhonorowanie lokalnego Klubu UKS Aquarius Lesko nagroda za 5 letnie istnienie klubu i prace z młodymi pływakami. W klasyfikacji medalowej wygrał UKP Gryf Dębica z dorobkiem 55 medali który do ostatniej konkurencji walczył z Ikarem Mielec o prym w zawodach. Na trzeciej pozycji w rankingu medalowym uplasował się gospodarz zawodów UKS Aquarius Lesko z dorobkiem 29 medali i były to kolejne udane zawody dla lokalnych pływaków.

Przyjezdni goście byli miło zaskoczenie warunkami i jakością odbywanych zawodów, które mogły odbyć się na tak wysokim poziomie tylko przy wsparciu  Sponsorów Firm „Pokrycia dachowe Mansard” , Rubber Group Sanok i ABC U Sowy Po sąsiedzku. Fundatorem nagród rzeczowych dla zwycięskich zawodników była firma H2O Schop . Nagrodami specjalnymi były statuetki z gliny wyrzeźbione specjalnie na tą okazje przez pana Zbigniewa Przytulskiego   z Pracowni Carpe Diem.  Podczas zawodów oraz w przerwie była prowadzona akcja prze Fundacje DKMS na rejestracje dawców Szpiku. Wolontariusze zachęcali uczestników oraz rodziców) do zapisywania się w bazie danych.  Zadowolenie zawodników było na tyle wysokie ze już pod koniec ostatnich startów pojawiały się pytania czy za rok tez będą mogli przyjechać i wziąć  udział? 

 

Pełne wyniki na stronie Megatiming .pl – zawody w Lesku

klasyfikacja medalowa:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE