Reklama

Gmina Sanok: Złotym Samorządowym Liderem Inwestycji i Inspiracją dla Innych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Sanok

Gmina Sanok: Złotym Samorządowym Liderem Inwestycji i Inspiracją dla Innych - Zdjęcie główne

Wójt gminy Sanok Anna Hałas | foto Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Sanok została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji" w kwietniu 2023 roku, za jej wybitne osiągnięcia w Ogólnopolskim Rankingu "Samorządowy Lider Inwestycji". Ten ogólnopolski ranking ma na celu ocenę wpływu samorządów i jednostek samorządowych na aktywność inwestycyjną w całym kraju, poprzez niezależną, obiektywną i wiarygodną ocenę. Gmina Sanok znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych podmiotów na poziomie regionalnym, a następnie przeszła do etapu ogólnopolskiego, gdzie została doceniona za jej znaczący wpływ na rynek inwestycyjny całego kraju.

Certyfikat "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji" jest wyjątkowym wyróżnieniem dla Gminy Sanok, której działania zostały docenione przez niezależnych ekspertów. To prestiżowe wyróżnienie stanowi ważne potwierdzenie dla samorządu i jednostek samorządowych, które nie tylko przyczyniają się do rozwoju gospodarczego swojego regionu, ale również mają znaczący wpływ na inwestycje na poziomie ogólnokrajowym.

Wójt Gminy Sanok, Anna Hałas, wyraziła swoją wdzięczność wobec jury rankingu za docenienie ich działań oraz wyróżnienie ich spośród wielu innych samorządów. Ta wyjątkowa nagroda stanowi ogromną motywację dla samorządu do kontynuowania pracy i realizacji kolejnych inwestycji na rzecz mieszkańców gminy Sanok. Jest to również okazja, aby Gmina Sanok stała się inspiracją i przykładem dla innych samorządów, które dążą do stymulowania rozwoju swoich regionów oraz aktywności inwestycyjnej na poziomie krajowym.

Wielkie osiągnięcie, jakim jest zdobycie Certyfikatu "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji", dodaje gminie Sanok powodu do dumy. Gmina ta jest pełna pomysłów i planów na przyszłość, które mają na celu dalsze zwiększanie dobrobytu i jakości życia społeczności lokalnej. Dzięki tym inwestycjom, Gmina Sanok ma nadzieję spełnić oczekiwania mieszkańców i wzmocnić swoją pozycję jako lider inwestycji w kraju.

Dziękuję jury rankingu - niezależnym ekspertom za docenienie naszych działań i wyróżnienie nas spośród wielu innych samorządów. To dla nas wielka motywacja do dalszej pracy i realizacji kolejnych inwestycji. Jesteśmy dumni z naszej gminy i chcemy, aby była ona przykładem dla innych. Mamy jeszcze wiele pomysłów i planów na przyszłość, które mamy nadzieję zrealizować dla dobra naszej społeczności.

- mówi Wójt Gminy Sanok Anna Hałas

Certyfikat "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji" jest nie tylko wyrazem uznania dla Gminy Sanok, ale także potwierdzeniem sukcesów, które zostały osiągnięte dzięki determinacji, zaangażowaniu i profesjonalizmowi władz samorządowych oraz ich partnerów. To również dowód na to, że odpowiednie podejście do zarządzania i podejmowanie strategicznych decyzji przyczyniają się do sukcesu i wzrostu lokalnej społeczności.

Gmina Sanok, jako "Złoty Samorządowy Lider Inwestycji", stoi teraz przed wyzwaniem dalszego rozwoju i realizacji ambitnych planów. Działania samorządu będą miały jeszcze większe znaczenie dla mieszkańców gminy i kraju jako całości. Poprzez tworzenie korzystnego środowiska inwestycyjnego, promowanie przedsiębiorczości i rozwijanie infrastruktury, Gmina Sanok ma nadzieję wnieść istotny wkład w dalszy rozwój Polski.

Wyróżnienie w postaci Certyfikatu "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji" stanowi ważny etap w historii Gminy Sanok. Jest to również bodziec do dalszej pracy i realizacji kolejnych inwestycji, które przyczynią się do rozwoju społeczno-gospodarczego regionu. Dzięki konsekwentnemu podejściu i determinacji, Gmina Sanok ma szansę stać się jeszcze bardziej prosperującym miejscem do życia i inwestowania.

Podsumowując, zdobycie Certyfikatu "Złotego Samorządowego Lidera Inwestycji" jest dowodem na to, że Gmina Sanok jest przykładem samorządu, który nie tylko stymuluje rozwój swojego regionu, ale także wpływa na aktywność inwestycyjną całego kraju. To zaszczytne wyróżnienie stanowi motywację dla samorządu do dalszej pracy na rzecz dobra społeczności lokalnej, wdrażania nowych projektów i przyczyniania się do dalszego wzrostu i rozwoju Polski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy