Reklama

GMINA SANOK: Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych

Opublikowano: pt, 22 mar 2019 09:00
Autor:

GMINA SANOK: Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiamy poniżej terminarz odbioru odpadów wielkogabarytowych "Wiosna 2019".

UWAGA! Zbiórka odpadów wielkogabarytowych skierowana jest do mieszkańców i obejmuje odpady, które nie powstały w ramach wykonywania działalności gospodarczej. Osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz przedsiębiorcy zobowiązani są do prowadzenia ewidencji odpadów i potwierdzania ich ilości i sposobu zagospodarowania odpowiednimi dokumentami (KPO).

Odbierane będą meble, wykładziny, wózki dziecięce, opony rowerowe i samochodowe.

Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne – odbiór od klienta na zgłoszenie.

W związku ze zdarzającymi się corocznie czynami dewastacji wystawianych urządzeń elektrycznych podczas zbiórki wielkogabarytów, wszystkie  „elektrośmieci” (zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne RTV i AGD) będą odbierane bezpośrednio z gospodarstw domowych po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numer 13 46 56 588  lub osobistym w Urzędzie Gminy Sanok ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok, pokój nr 503, piętro 5. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej 1 dzień roboczy przed terminem zbiórki w danej miejscowości. Zgłaszać należy zarówno duże urządzenia (pralki, lodówki, itp.) jak i małe  (komputery, monitory, telewizory, itp.). Istnieje również możliwość odbioru z miejsca zamieszkania wielkogabarytowych mebli, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Uwaga! Demontaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych jest niezgodny z prawem. Urządzenia oddawane do utylizacji powinny być kompletne.

Kolejny odbiór odpadów wielkogabarytowych planowany jest w  październiku 2019 roku.

 

Źródło: gmina sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE