Reklama

GMINA DYDNIA: Znęcał się nad psem. Usłyszał wyrok skazujący!

Opublikowano: czw, 6 cze 2019 21:12
Autor:

GMINA DYDNIA: Znęcał się nad psem. Usłyszał wyrok skazujący! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pani Aneta powiedziała nam: "Napiszcie proszę o tym koniecznie! Może wspólnymi siłami uda się dotrzeć na wioski, gdzie jest masa takich Maxów i ich oprawców, którym wydaje się że jego pies to jego sprawa i może z nim robić co chce. Niech ten artykuł dotrze wszędzie, trzeba ich wszystkich uświadamiać, że jest za to paragraf!" 

Piesek był w opłakanym stanie, nie był w ogóle spuszczany z łańcucha, który w trakcie zabierania psiaka był prawie wrośnięty w skórę. Dodatkowo nad ogonem miał guza (nowotwór), który był już otwartą, ropiejącą raną. Pies nie był karmiony odpowiedni i nie miał wody.  STOnZ otrzymało zgłoszenie i natychmiast zareagowało zabierając psa. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Wolontariusze sanockiego Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wnieśli pozew przeciwko właścicielowi psa. 

WYGRALI! Sąd w Brzozowie wydał wyrok skazujący!

Dzisiaj Pani Aneta Zalewska otrzymała pocztą formalne postanowienie Sądu. 

I tak sprawiedliwości stało się za dość. Dziękujemy Sądowi Rejonowemu w Brzozowie i Panu Tomkowi, który nas reprezentował. Właściciel udręczonego Maxa odebranego interwencyjnie w sierpniu ubiegłego roku został ukarany. My cieszymy się bardzo. Szkoda tylko, że Maxiu nic o tym nie wie i wciąż tęskni w naszym kojcu za normalnym życiem, którego już mu aż tak wiele nie zostało. Udostępniajmy. Może dzięki temu będzie mniej przemocy i zaniedbań w stosunku do zwierząt w naszym pięknym kraju. Jednocześnie przypominamy, że każda forma znęcania się nad zwierzętami w tym zaniedbywanie może zostać ukarana - Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 
w Sanoku. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: tekst

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE