Reklama

Głosujmy na Sanok

Opublikowano:
Autor:

Głosujmy na Sanok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok bierze udział w konkursie „Świeć się z Energą”. Dzięki naszym głosom miasto ma szansę wygrać.

To już ósma edycja konkursu. W poprzedniej Sanok został zwycięzcą etapu wojewódzkiego i tym samym wygrał sprzęt o wartości 10 000 zł. Nagroda została przekazana do dwóch Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Sanoku.

W tym roku znowu głosujemy na najpiękniej rozświetlone miasta w Polsce. Łączna pula nagród to 250 000 zł, z czego aż 200 000 zł zostanie przekazane na cele dobroczynne.

- Chcemy, by plebiscyt miast był nie tylko okazją do pochwalenia się pięknymi iluminacjami, ale także czasem, w którym mieszkańcy i miasto w równym stopniu angażują się w pomoc osobom potrzebującym -mówi Michał Lemański, Dyrektor Departamentu Marketingu. - Dzięki temu, że wszystkim stronom przyświeca szczytny cel, wierzymy, że możemy liczyć na zaangażowanie lokalnych społeczności, urzędów miast oraz wszystkich amatorów fotografii.

Akcja „Świeć się z Energą” potrwa do końca stycznia 2017 r. Składają się na nią trzy kategorie konkursowe: ogólnopolski plebiscyt miast, w którym zostanie wyłoniona najpiękniej rozświetlona miejscowość; konkurs fotograficzny oraz plebiscyt na najlepsze świąteczne iluminacje galerii handlowych.

O wygranej decydują internauci. Aby zagłosować na Sanok, wystarczy codziennie oddać swój głos, klikając w link www.swiecsie.wp.pl (swietlna-stolica-polski)

Na Podkarpaciu Sanok konkuruje z Rzeszowem i Stalową Wolą. W chwili obecnej królewskie wolne miasto prowadzi w plebiscycie wynikiem 50%. Tuż za nim jest Rzeszów z 49%. Zachęcamy do głosowania!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE