Reklama

Głosujcie na plac zabaw dla dzieci w Baligrodzie!

Opublikowano: czw, 8 sie 2019 18:26
Autor:

Głosujcie na plac zabaw dla dzieci w Baligrodzie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedyną atrakcją dla dzieci w samym centrum Bieszczad, zarówno miejscowych jak i przyjezdnych jest pomnik - stary czołg T34, stojący na centralnym placu.

Nie wątpimy, że to dla małego chłopca nie lada atrakcja, a my - dorośli musimy przekazywać dzieciom wiedzę na temat historii. Gorzej tylko jak ten chłopiec nie ma innej możliwości, innego miejsca zabawy niż stary, rosyjski czołg, a jedyne czego go uczy, to zabawa w wojnę. 

Korzyści dla klienta i biznesu

Wspólnie z gminą wybraliśmy ewentualne miejsce tuż obok sklepu, w samym centrum Baligrodu, 50 metrów od centralnie umieszczonego czołgu. Tuż obok ma powstać budynek socjalny dla rodzin z dziećmi. Planowana inwestycja na rok 2020-2021. Nie trudno sobie wyobrazić gdzie rodzice czy dziadkowie przyjdą na zakupy dla malucha, po soczek, loda czy drożdżówkę. Dzięki temu nasz sklep utrwali im się w pamięci, więc i szansa na duże zakupy wzrasta.

Przez Baligród jako przez miejscowość turystyczną przejeżdża sporo pojazdów zmierzających w serce Bieszczad. Rodzina z dziećmi czy autokar też chętniej zatrzyma się przy placu zabaw i sklepie niż przy samym sklepie.

Projekt w konkursie Herosi Innowacyjności, nosi nazwę: "Radość dziecka, nie wojna" - obecnie jest na 6 miejscu z 969 oddanymi głosami. Pomóżmy im w głosowaniu! 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE