Reklama

Głosuj na Muczne

Opublikowano:
Autor:

Głosuj na Muczne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze przez sześć dni można oddać swój głos na Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem w ogólnopolskim konkursie "Modernizacje Roku 2016". Zapraszamy do głosowania.

Dawny robotniczy hotel obecnie zajmuje pierwsze miejsce w kategorii "Hotelarsko-turystyczne". Na swoim koncie ma ponad 3900 głosów. Na drugim miejscu znajduje się Rewitalizacja Pensjonatu w Sopocie z ponad 3750 głosami.

Jak przypomina sekretarz Adam Drapała, Centrum Promocji Leśnictwa zgłosiło do konkursu Nadleśnictwo Stuposiany.

- Od kilku dni trwa zacięta rywalizacja o głosy dwóch z trzech obiektów - mówi. - CPL Muczne jest w tej chwili  na pierwszym miejscu z przewagą 100 głosów, ale to dla nas mało satysfakcjonujące, bo w każdej chwili konkurencja może uzyskać prowadzenie, tak jak to miało miejsce  kilkakrotnie w poprzednich dniach. W pierwszym etapie rywalizacji CPL miało przewagę powyżej 300 głosów, a później były dni, w których Pensjonat w Sopocie zdobywał prowadzenie o kilkadziesiąt głosów. Na pewno w tej chwili konkurencja mobilizuje siły do "zmasowanego" głosowania.

Oddać swój głos można jeden raz na dobę z telefonu lub komputera. Głosowanie jest bezpłatne. Zakończenie konkursu nastąpi 9 sierpnia o godzinie 12.00.

- Proszę o wsparcie naszej inwestycji swoimi głosami oraz głosami znajomych - zachęca pan Drapała. - Swoją prośbę kieruję szczególnie do sympatyków naszego pięknego regionu.

21. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2016", w którym uczestniczy ośrodek, promuje funkcjonalność modernizowanego kompleksu, nowoczesne technologie i rozwiązania oraz dostępność dla osób niepełnosprawnych. Udział w nim daje możliwość promocji obiektu na całą Polskę.

Ośrodek w Mucznem był niegdyś hotelem robotniczym, który powstał w latach 70. Realizacja projektu modernizacji tego obiektu rozpoczęła się w 2012 roku. Oficjalne otwarcie Centrum Promocji miało miejsce 26 września 2016 roku. Ośrodek łączy elementy edukacji i turystyki przy doskonałym zapleczu technicznym.

Swój głos można oddać na stronie internetowej: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/169-muczne_lutowiska.html

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE