Reklama

Forum wymiany doświadczeń. Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa i do rodziny

Opublikowano: pon, 28 mar 2022 06:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 24 marca w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka z inicjatywy Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci z Krosna i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku odbyło się Forum Wymiany Doświadczeń.

W spotkaniu uczestniczyli: wicestarosta Janusz Cecuła, Grzegorz Kozak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku,  Rafał Gużkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku, przedstawiciele Sądu Rejonowego w Sanoku, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku, Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zagórzu  i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Besku, członkowie Zarządu Fundacji  oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku.

 

Podczas spotkania Jadwiga Jagieło, prezes Zarządu, zaprezentowała  działalność Fundacji. Uczestnicy obejrzeli film przedstawiający historie rodzin zastępczych, a także wysłuchali historii innych rodzin. Przedstawiciele instytucji podzieli się również istotnymi informacjami dotyczącymi pracy z rodziną biologiczną i z rodziną zastępczą, szczegółowo omówili zasady przygotowania dziecka w sytuacji konieczności przemieszczenia go z rodziny biologicznej do rodziny zastępczej. Wszyscy rozmówcy wskazali na ważność  podejmowania działań mających na celu pozyskiwanie kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy