Reklama

Firma Ciarko rezygnuje z roli głównego sponsora sanockiej drużyny hokejowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Firma Ciarko rezygnuje z roli głównego sponsora sanockiej drużyny hokejowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj burmistrz Sanoka poinformował, że niestety firma Ciarko musi zrezygnować z pełnienia funkcji głównego sponsora klubu hokejowego Ciarko STS Sanok. Jak wszyscy dobrze wiemy, 9 czerwca w fabryce okapów wybuchł pożar, który zniszczył 30% zakładu. Zatem decyzja ta jest dla nas wszystkich, zrozumiała. Burmistrz zwrócił się do wszystkich z prośbą o jej uszanowanie.

Szanowni Państwo, bardzo szybko zbliża się nowy sezon hokejowy 2022/23 w Polskiej Hokej Lidze, w której występuje nasza sanocka drużyna Ciarko STS Sanok. 9 czerwca 2022 – to data, którą będziemy pamiętać w związku z pożarem w halach produkcyjnych głównego sponsora STS Sanok. Chciałbym poinformować, że po wielu rozmowach przeprowadzonych z prezesem Firmy Ryszardem Ziarko oraz zarządem klubu STS Ciarko Sanok, firma Ciarko w tym sezonie nie będzie pełnić funkcji Głównego Sponsora naszej drużyny. Pozostaje nadal naszym partnerem, lecz w dużo mniejszym zakresie. Liczymy, że w kolejnym sezonie z firmą Ciarko wspólnie zrealizujemy znowu to zadanie na podobnym poziomie. Dziś priorytetem jest kierunek, jaki obrał zarząd firmy Ciarko, skierowany na jak najszybsze wznowienie produkcji, która wiąże się z utrzymaniem pełnego stanu zatrudnienia pracowników. Obiecuję, że podejmiemy wszelkie działania, które umożliwią temu podmiotowi powrót w takim samym lub większym zakresie do produkcji i działań związanych z lokalnym środowiskiem. Firma Ciarko i jej pracownicy mogą liczyć na nasze wsparcie.

- mówi burmistrz Sanoka. 

 

Należy przypomnieć, że zarząd klubu musi zaprezentować hokejowej centrali gwarancje budżetowe. Miasto Sanok w obecnym budżecie 2022  zabezpieczyło 400 tys. złotych. W ciągu 2021-2022 na modernizację szatni, toalet, pryszniców, pomieszczeń użytkowych oraz trwającą wymianę band lodowiska, przeznaczy prawie 2 mln złotych.

 

Wprowadzamy wspólną akcję wykupu jak największej liczby karnetów na sezon 2022/23. Szczegóły przedstawi zarząd klubu. Już dziś zapraszam wszystkich sympatyków do włączenia się w te działania. Część środków finansowych zostało zabezpieczonych przez pozostałych sponsorów i liczymy na wsparcie kolejnych. Sanok także miał swój czteroletni kryzys, jednak przezwyciężył go i w 2020 roku powróciliśmy do rywalizacji z najlepszymi. Nie zmarnujmy tego‼️ Wierzę w zaangażowanie zarządu klubu i wszystkich nas - sympatyków, że po dwóch niezłych sezonach uda się wspólnie rozpocząć zgodnie z założeniami kolejny sezon w PHL. 

- informuje Tomasz Matuszewski. 

Drodzy kibice i sympatycy klubu Ciarko STS Sanok przed nami ważne działania, które musimy w krótkim czasie wspólnie zrealizować. Zachęcam jeszcze raz Państwa do zaangażowania się w każdą akcję, którą w najbliższym czasie będziemy realizować wspólnie z działaczami klubu STS Ciarko Sanok. Ja ze swojej strony również obiecuję pełne zaangażowanie w ten projekt. 

- podkreśla burmistrz Sanoka. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy