Reklama

Energetyczne wakacje

Opublikowano:
Autor:

Energetyczne wakacje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Energetyczne Wakacje organizowane przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury to coroczne warsztaty wakacyjne adresowane do dzieci w wieku 7-10 lat. Zainteresowanie zajęciami jest zawsze duże z uwagi na różnorodną tematykę i jakość oferowanych zajęć.

Warsztaty powstały we współpracy z PGE Obrót SA. Obejmują zajęcia związane z informatyką, fizyką, plastyką, fotografią, historią oraz ćwiczenia sportowe i taneczne. Dzieci wypełnią swój czas wolny, pożytkując go na zdobywanie fundamentalnej wiedzy z różnych dziedzin nauki, poznając przy okazji nowych rówieśników, a przede wszystkim dobrze się bawiąc.

Po ukończeniu Energetycznych Wakacji organizatorzy startują z dwoma kursami organizowanymi przez Narodowy Instytut Kształcenia. Są one skierowane do dzieci starszych z dwóch grup wiekowych (I grupa: 11-14 lat, II grupa: 15-18 lat). Wakacyjne edycje kursów z Photoshopa i Blendera pozwolą nie tylko rozszerzyć i pogłębić wiedzę związaną z grafiką komputerową, ale także, być może, zakorzenić nowe pasje i hobby. Program Blender daje naprawdę potężne możliwości. Pakiet wyposażony został w narzędzia do modelowania 3D i tworzenia animacji. Zajęcia poświęcone będą przyswojeniu narzędzi dostępnych w aplikacji, poznanie teorii grafiki 3D, jak i ćwiczeń w postaci modelowania własnych obiektów. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wykorzystać nabytą podczas warsztatów wiedzę do samodzielnej pracy. Istotnym faktem jest to, że Blender to program "open source" co oznacza, że jest całkowicie darmowy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po skończonych warsztatach dzieci mogły kontynuować naukę w zaciszu własnego domu.

Z kolei program Photoshop to najpopularniejszy program do tworzenia grafiki i edytowania zdjęć. To niezwykłe narzędzie pozwalające zmienić zwykłe i szare zdjęcia w kolorowe i przestrzenne.

Energetyczne Wakacje
Zapisy od 1.06.2017
Zajęcia 26.06 – 07.07.2017
20 miejsc
10.07 Wycieczka do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie
Wpisowe 50 zł na konto Fundacji

Wakacje 3d z Blenderem
Zapisy już otwarte na www.nink.pl
Zajęcia 10 – 14.07.2017
Dwie grupy wiekowe po 10 osób
I Grupa: 11-14 lat
II Grupa 15-18 lat

Wakacyjny Photoshop
Zapisy już otwarte na www.nink.pl
Zajęcia 17 – 21.07.2017
Dwie grupy wiekowe po 10 osób
I Grupa: 11-14 lat
II Grupa 15-18 lat

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE