Ekoball zwycięski w Pruchniku w rozgrywkach IV ligi [FOTO]

Wiadomości Ekoball w końcu sięgnął po komplet punktów w rozgrywkach IV ligi, grupy podkarpackiej.

IV liga podkarpacka, XVII kolejka: Start Pruchnik - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1-3 (1-1)

Bramki: Sebastian Sobolak - 22 min., Kamil Jakubowski (65 min. - rzut karny, 75 min. - rzut wolny)

Skład:
Krzanowski - Ząbkiewicz (88' Gąsior), Adamiak, Lorenc, Kaczmarski - Sz. Słysz, Tabisz, Baran, K. Słysz (60' Kalemba), Jakubowski - Sobolak (46' Jaklik).

W 22 minucie dla gości trafił Sebastian Sobolak.
W 30 minucie meczu czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Ekoballu Damian Baran, a minutę później padło wyrównanie dla gospodarzy.

I właśnie wtedy sanoczanie pokazali ogromne zaangażowanie i na co ich faktycznie stać.

Grając ponad godzinę w osłabieniu zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i sięgnąć po bardzo istotne trzy punkty na boisku Startu w Pruchniku.

W 65 minucie rzut karny za zagranie ręką wykorzystał Kamil Jakubowski. Dziesięć minut później ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 3-1 po skutecznym uderzeniu z rzutu wolnego.

Ekoball zajmuje 15 miejsce w tabeli z 21 punktami, na które złożyło się 5 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek.

Kolejny mecz ligowy to spotkanie na sanockich "Wierchach" z Lechią Sędziszów Małopolski, które odbędzie się w najbliższy piątek, 23 października o godz.19.

Drużyna Lechii jest na 20 pozycji w tabeli z 13 punktami. Sanoczanie wydają się zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa i oby sięgnęli po kolejny komplet punktów.