Ekoball znów tylko remisuje na "Wierchach" w IV lidze [FOTO]

Wiadomości Kolejny remis Ekoballu Stali Sanok na własnym stadionie w ramach rozgrywek IV ligi, grupy podkarpackiej.

IV liga, grupa podkarpacka:
Geo-Eko Ekoball Stal Sanok -Głogovia Głogów Małopolski 1-1 (1-0)

Bramka dla Ekoballu: Sebastian Sobolak - rzut karny - 34 minuta.

Gospodarze po niezłym meczu derbowym w Krośnie, pechowo przegranym 0-1, byli bardzo bliscy wykorzystania atutu własnego boiska i sięgnięcia po komplet punktów.

Po pierwszych 45 minutach Ekoball prowadził 1-0, a bramkę z "jedenastki" zdobył Sebastian Sobolak. Niestety i tym razem mecz w roli gospodarzy przynosi sanockiej drużynie tylko jeden punkt.

Goście, stojący wyżej w hierarchii ligowej od Ekoballu wyrównali na dwie minuty przed końcem meczu. To trzeci z rzędu remis Ekoballu na własnym stadionie.

Ekoball Stal Sanok z 18 zdobytymi punktami utrzymuje 15 pozycję w tabeli.  W następnej kolejce sanoczanie postarają się w końcu przełamać niekorzystną passę.
Zagrają na wyjeździe w podjarosławskim Pruchniku z tamtejszym Startem, który zajmuje w IV-ligowej tabeli 19 miejsce.