Ekoball Stal Sanok remisuje po bardzo dobrym meczu ze Stalą II Mielec [FOTO]

Wiadomości Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu "Wierchy" w niedzielne popołudnie nie mogą czuć się zawiedzeni.

IV liga, grupa podkarpacka:

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec 2-2 (1-0)

Bramki dla Ekoballu:

Damian Baran i Kamil Jakubowski.

Mecz Ekoballu Stali Sanok z rezerwami ekstraklasowej Stali Mielec był bardzo ciekawym widowiskiem, prowadzonym w szybkim tempie.

Obie drużyny wypracowały sobie bardzo wiele szans do zdobycia bramek i remis 2-2 po końcowym gwizdku arbitra wydaje się sprawiedliwym wynikiem.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po trafieniu Damiana Barana, który przeprowadził indywidualną akcję i dał prowadzenie gospodarzom.

W ciągu pięciu minut po przerwie padły dwie kolejne bramki. Najpierw to goście wyrównują w 47 minucie. Taki wynik nie utrzymał się zbyt długo.
Sanoczanie odzyskali prowadzenie w 50 minucie, kiedy efektownym uderzeniem z dystansu w samo okienko bramki gości popisał się Kamil Jakubowski.

Niestety gospodarze nie potrafili utrzymać prowadzenia i zgarnąć kompletu punktów. 10 minut przed końcem meczu po faulu w polu karnym i skutecznym strzale z "jedenastki" mielczanie wyrównują.

Ekoball Stal Sanok po 14 kolejkach ma na koncie 17 punktów za 4 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek.
Sanoczanie są w tabeli na 15 pozycji. Za tydzień wyjazdowe derby z mocnymi w tym sezonie Karpatami Krosno.

Oby Ekoballowi udał się rewanż za pamiętny finałowy mecz okręgowego Fortuna Pucharu Polski na wodzie na "Wierchach".