Ekoball sięga po drugie zwycięstwo z rzędu w IV lidze

Wiadomości Wielka szkoda, że kibice nie mogli zasiąść na "Wierchach" w piątkowy, jesienny wieczór. Ale jak wiadomo, obostrzenia epidemiczne sprawiły, że spotkanie odbyło się przy pustych trybunach.

IV liga piłki nożnej, grupa podkarpacka, XVIII kolejka:

Ekoball Stal Sanok - Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 (2-0)

Bramki dla Stali:

Sebastian Sobolak - 15 i 65 minuta, Kamil Jakubowski - 20 min. - rzut karny.

W meczu IV ligi grupy podkarpackiej Ekoball Stal Sanok sięgnął po drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem sanoczanie odprawili "z kwitkiem" drużynę Lechii Sędziszów Małopolski, zwyciężając podobnie jak przed tygodniem w Pruchniku 3-1.

Gospodarze po 20 minutach mieli już na koncie dwie bramki. Mecz mógł zakończyć się dużo wyższym wynikiem, ale sanoczanie nie wykorzystali dogodnych sytuacji bramkowych.

Druga połowa to kolejna bramka Sobolaka w 65 minucie i gol na 3-1 rywali z Sędziszowa.

Ekoball po XVIII kolejkach ma po sześć zwycięstw, remisów i porażek, co w efekcie daje 24 punkty do ligowej tabeli.

Za tydzień w sobotę, ostatniego dnia października sanocka drużyna powalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo na IV-ligowym froncie w Targowiskach z tamtejszym Patyzantem.