Reklama

Egzamin dla miasta

Opublikowano:
Autor:

Egzamin dla miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Sanoku trwa realizacja dwóch ważnych dla mieszkańców inwestycji. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak przebiegają prace na obiektach MOSiR-u: Centrum Rehabilitacji i Sportu oraz stadionie "Wierchy".

Minęło ponad dwa miesiące od symbolicznego wbicia łopaty na placu należącym do MOSiR-u i rozpoczęcia budowy. Jak informuje sanocki magistrat, dotychczas nie zanotowano żadnych opóźnień. Budowa jest realizowana zgodnie z planem. Plusem jest to, że firma Karpad-Bud zatrudniła dodatkowych kilkadziesiąt osób z Sanoka do pracy. Wszystko wskazuje więc na to, że kryta część CRiS zostanie oddana zgodnie z planem we wrześniu 2018 roku, a całość w I kwartale 2019 roku.
Drugą równolegle prowadzoną przez miasto inwestycją jest przebudowa budynku z trybuną na stadionie "Wierchy". Tu również miasto pozyskało środki zewnętrzne. Głęboka termomodernizacja tzn. wymiana wszystkich drzwi i okien, wymiana instalacji i całkowity remont wszystkich pomieszczeń oraz trybuny to tylko pierwszy etap unowocześniania stadionu. W kolejnej części powstanie bieżnia tartanowa, a cały stadion zostanie przystosowany do sportów lekkoatletycznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE