Reklama

Dzienny Dom Opieki Medycznej w Sanoku już otwarty

Opublikowano: sob, 26 sty 2019 22:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Promocji Zdrowia "SANVIT" to hotel, restauracja, spa, rehabilitacja oraz od 25 stycznia - opieka medyczna dla seniorów.

Projekt pod nazwą Dzienny Dom Opieki Medycznej w Sanoku”  jest realizowany na terenie powiatu sanockiego w ramach Osi priorytetowej VIII. Integracja społeczna Działania 8.3. Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 w okresie 01.10.2018 r. – 30.09.2021 r.

Dzienny Dom Opieki Medycznej w Sanoku to miejsce, gdzie mieszkańcy Sanoka i powiatu sanockiego mogą otrzymać wsparcie i pomoc medyczną.

By skorzystać z opieki w ramach DDOM należy:

  1. zamieszkiwać na terenie powiatu sanockiego;
  2. posiadać prawo do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. Nr 164, poz. 1027, z późn. zm.)
  3. złożyć we wskazanym terminie i miejscu wymagane dokumenty rekrutacyjne wraz z wymaganymi załącznikami tj.

Rekrutacja do DDOM jest prowadzona na bieżąco, a pacjenci są przyjmowani według kolejności zgłoszeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Mieszkancy

    Nie przekona mnie. Nigdy.