Reklama

Dzienicowy na wolnym odnalazł zaginionego 24-latka

Opublikowano:
Autor:

Dzienicowy na wolnym odnalazł zaginionego 24-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wspólnie z innymi służbami, prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-letnim mieszkańcem powiatu sanockiego. Mężczyznę odnalazł dzielnicowy, który będąc na wolnym postanowił pomóc. Poszukiwany został odnaleziony w Zahutyniu, około 200 metrów od zabudowań. Wychłodzony mężczyzna trafił do szpitala.

W poniedziałek od południa funkcjonariusze poszukiwali 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. O jego zaginięciu powiadomiła rodzina. Policjanci wspólnie z ratownikami GOPR, strażakami ochotnikami z Niebieszczan i Zahutynia oraz funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, poszukiwali 24-latka. W Zahutyniu odnaleźli samochód zaginionego, więc tam głównie prowadzono działania.

W poszukiwania włączył się również dzielnicowy z posterunku, który w tym czasie miał dzień wolny. Funkcjonariusz znając bardzo dobrze teren, na którym były prowadzone działania, postanowił pomóc w poszukiwaniu 24-latka. Około godz.18.30, kilkadziesiąt metrów za domem ludowym, usłyszał ciche odgłosy. Poszedł dalej i zauważył leżącego na trawie mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, więc dzielnicowy podniósł go i o własnych siłach przeniósł bliżej zabudowań. Tam udzielono mu pomocy.

24-latek był wychłodzony i wymagał opieki medycznej, dlatego przewieziono go do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE