Reklama

Dzień otwarty- dyżur ekspertów w Inspektoracie ZUS w Sanoku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Dzień otwarty- dyżur ekspertów w Inspektoracie ZUS w Sanoku - Zdjęcie główne

foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro (06.09) w Sanockim oddziale ZUS odbędzie się dyżur ekspertów. Jeżeli chcesz skorzystać z porad ekspertów Narodowego Funduszu Zdrowia, Powoatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odwiedź Inspektorat ZUS w Sanoku.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, tak jak w ostatnich latach, organizuje "Dzień Osób z Niepełnosprawnością". Celem wydarzenia jest upowszechnianie wiedzy i informacji z zakresu wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami oraz uaktywnienie i integracja tych osób. 

6 września w godzinach od 9.00 do 11.00 wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad specjalistów.

Eksperci będą udzielać informacji dotyczących świadczeń z ubezpieczeń społecznych, tj. zasad przyznawania renty socjalnej, świadczenia dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, renty z tytułu niezdolności do pracy. Poinformują o uprawnieniach dla osób z niepełnosprawnościami w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej, a także o programach profilaktycznych realizowanych przez NFZ. Doradzą również jak efektywnie szukać pracy i optymalnie przygotować się do procesu rekrutacji. Eksperci powiedzą o różnych formach dofinansowania ze środków PFRON. Organizatorzy udostępniają również najnowsze wydanie Informatora dla Osób Niepełnosprawnych oraz inne materiały informacyjne. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy