Reklama

Dzień otwarty – dyżur ekspertów w Inspektoracie ZUS w Brzozowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: ZUS

Dzień otwarty – dyżur ekspertów w Inspektoracie ZUS w Brzozowie - Zdjęcie główne

foto ZUS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli chcesz skorzystać z porad ekspertów Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzozowie, Powiatowego Urzędu Pracy oraz ZUS zapraszamy 9 września br. w godz. 9.00-11.00 do Inspektoratu ZUS w Brzozowie.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, wzorem lat ubiegłych organizuje "Dzień Osób z Niepełnosprawnością". Celem wydarzenia jest upowszechnianie wiedzy i informacji z zakresu wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami oraz uaktywnienie i integracja osób z niepełnosprawnościami.

9 września 2022 r. wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad specjalistów: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Sanoku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Sanoku.

Będą oni udzielać informacji dotyczących świadczeń z ubezpieczeń społecznych, tj. zasad przyznawania renty socjalnej, świadczenia dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, renty z tytuły niezdolności do pracy. Poinformują o uprawnieniach dla osób z niepełnosprawnościami w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej, a także o programach profilaktycznych realizowanych przez NFZ. Doradzą również jak efektywnie szukać pracy i optymalnie przygotować się do procesu rekrutacji. Eksperci powiedzą o różnych formach dofinansowania ze środków PFRON. Organizatorzy udostępnią również najnowsze wydanie Informatora dla Osób Niepełnosprawnych oraz inne materiały informacyjne.

Zapraszamy 9 września br. w godzinach 9.00-11.00 do Inspektoratu ZUS w Brzozowie przy ul. Witosa 11.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy