Reklama

Dzień Dziecka w Sanoku!

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dziecka w Sanoku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie wiecie jeszcze, gdzie zabrać swoje pociechy na Dzień Dziecka? Poniżej przedstawiamy propozycję, jakie oferuje miasto Sanok.

 

Księga Lasu to spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci – piękna i mądra opowieść o najważniejszych wartościach, jakie liczą się w życiu. Jej bohaterem jest Drwal Maciej, który pragnie uratować prastary las, a w jego licznych przygodach towarzyszą mu ostatni leśni mieszkańcy...
Ekologiczne przesłanie płynące z baśni daje pretekst do rozmowy rodziców, dzieci, nauczycieli i wychowawców o tym, jak należy chronić przyrodę, a także o tym, jak ważne w życiu są przyjaźń, miłość, uczciwość i lojalność.  Drwal, Pszczoły, Motylek, Siostry Echo, Pająk i Zaskroniec zapraszają widzów do starego lasu, który ludzka nieroztropność doprowadziła do katastrofy. Dzięki dobremu sercu oraz sile wiary drwala las zostanie uratowany, a leśne zwierzęta odzyskają spokój i swoje miejsce na ziemi.

Data: 1 czerwca 2019r. godz.16.00

Miejsce: Sanocki Rynek

 

 

 

Specjalną ofertę na Dzień Dziecka przygotował również Mosir Sanok. Cena w tym dniu to tylko 1zł/godz. Na basenie czekać będą liczne atrakcje, w tym zawody pływackie dzieci, które odbędą się o godzinie  10.30 do 13.30. Organizatorem oraz sponsorem głównym wszystkich imprez i atrakcji będzie Szkoła Pływacka PŁYWAK. Zapisy na zawody prowadzi koordynator - Robert Oleniacz, pod numerem telefonu 503799197.

 

 

 

 

Przedłużamy Dzień Dziecka! Zapraszamy jeszcze 2 czerwca na sanocki Rynek, gdzie od 11.00 do 17.00 zostanie przygotowanych wiele ciekawych atrakcji dla dzieci!

Na początku odbędzie się Eko Akcja Plastyczna, polegająca na malowaniu toreb tekstylnych. Następnie o 11.30 zostaną poprowadzone zajęcia zumby dla dzieci. O godzinie 13.00 w kawiarni Lawenda aktorzy BWA przeczytają bajki Gustawa Morcinka.

O godzinie 17.00 na Placu św. Jana odbędzie się spektakl uliczny Teatru Nemno  pt. "Tymoteusz Rymcimci", opowiadający o Śpiochu, który śni sen o małym misiu. Miś ten ma ogromny problem, ponieważ nie ma się z kim bawić. Śpioch postanawia pomóc Misiowi i wyśnić dla niego przyjaciela. Z pozoru proste zadanie okazuje się nie lada wyzwaniem. Sen Śpiocha odkrywa przed nami świat Misia Tymoteusza Rymcimci i jego Taty. Czy niedźwiedzie potrafią być groźne? Czy Tymoteusz spotka upragnionego przyjaciela? Co na to Tato Miś? O tym dowiemy się tylko od Śpiocha."

 

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Z okazji Dnia Dziecka zostanie zorganizowany Festiwal nauki i zabawy w PWSZ, który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku w godzinach 10:00-14:00 na dziedzińcu PWSZ w Sanoku przy ulicy Mickiewicza 21, a w razie niepogody w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.

"Nie zabraknie eksperymentów fizycznych z wykorzystaniem ciekłego azotu, gier i zabaw edukacyjnych, mikroskopijnego badania flory, pokazu talentów muzycznych, czy wreszcie zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz budowy anatomicznej ludzkiego ciała. Proponujemy także gry i zabawy przygotowane przez poszczególne Instytuty PWSZ, pokazy Straży Pożarnej, Policji. Dla dzieci zostaną przygotowane darmowe atrakcje, tj.: dmuchańce, malowanie twarzy, darmowy popcorn i wata cukrowa."

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE