Reklama

Dzięki Waszej pomocy odbudowa naszego domu idzie szybko [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Dzięki Waszej pomocy odbudowa naszego domu idzie szybko [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 grudnia w domu Państwa Słowiaków wybuchł nagle pożar. Poddasze szybko zajął ogień. Rodzina zwróciła się wtedy o pomoc w zebraniu środków na odbudowę domu do wszystkich ludzi dobrego serca.

Dzisiaj mamy dla Was świetną wiadomość! Dom Państwa Słowiaków jest już w trakcie naprawy. 

Gdyby nie pomoc ludzi o wielkich sercach, którzy wspomogli nas finansowo na portalu zrzutka.pl nie moglibyśmy tak szybko przystąpić do prac naprawczych naszego domu - mówi ze wzruszeniem Pani Iwona Słowiak.

Dzięki temu, że odzew ze strony ludzi dobrej woli, był bardzo liczny kwota na zrzutce rosła i rodzinie udało się rozpocząć już odbudowę domu. 
Na połowie dachu zdjęta jest blacha oraz spalone drewniane elementy konstrukcji dachowej jak również na tej połowie zamocowane są już nowe krokwie i przykryte są folią. Dach pokryty będzie blachą do świąt a podbitkę i poddasze rodzina zacznie naprawiać już po nowym roku, na wiosnę.

Zrzutka została w dniu dzisiejszym już zamknięta, ponieważ firma ubezpieczeniowa oszacowała szkody i resztę kosztów pokryta zostanie z wypłaty odszkodowania. 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy dali nam siłę w tych ciężkich dla nas chwilach, za każdą wpłaconą złotówkę z całego serca dziękujemy.
Wierzymy, że dobro powraca - zatem do Was niech wróci ze zdwojoną siłą - dziękują wdzięczni Słowiakowie.
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE