Reklama

Dzięki Wam możemy bezpiecznie pracować - Dziękujemy! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek (11 lutego) Druhowie z PSP w Sanoku wraz z Ratownikami medycznymi Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego pomogli usunąć śnieg z dachu namiotu do dezynfekcji ambulansów, usytuowanego przy sanockim szpitalu. Dzisiaj za naszym pośrednictwem dyrektor BPR Pani Beata Pieszczoch pragnie serdecznie podziękować za ich pracę.

Piękna i malownicza zima 2021 dała się już we znaki służbom, które bez względu na pogodę i porę muszą wykonywać powierzone im działania. 


Zobacz także:  ZAGÓRZ: Kompletny brak wyobraźni frywolnego kierowcy [VIDEO]

W ostatnich dniach intensywne opady śniegu, na zmianę z wiatrem i marznącym deszczem doprowadziły do wielu sytuacji kryzysowych na bieszczadzkich drogach, utrudniając zespołom karetek dotarcie do pacjentów i transport do szpitali - szczególnie w głębokich Bieszczadach - o czym pisaliśmy niedawno na naszym profilu fb. Obfite opady śniegu w ostatnim czasie spowodowały zagrożenie w miejscu, gdzie przebiega kompleksowa dekontaminacja (czyli odkażanie) karetek po transporcie pacjenta z Covid 19. Do tego celu BPR SPZOZ w Sanoku ma przeznaczony duży, wojskowy namiot, którego montaż wykonała OSP Niebieszczany

Nie trzeba chyba podkreślać, że w obecnym czasie jest to obiekt strategiczny dla sprawnego funkcjonowania pracy ZRM, a jego strata byłaby prawdziwą katastrofą – również budowlaną, ponieważ ciężar  nagromadzonego śniegu na dachu namiotu, stanowił zagrożenie dla całej konstrukcji namiotu.

Dzięki błyskawicznej akcji, tym razem strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku i Ratowników medycznych z BPR, udało się w porę zażegnać niebezpieczeństwo. 

To kolejna już, a tak naprawdę jedna z wielu akcji, w której ratownicy i strażacy pracują i ratują ramię w ramię, tworząc zespoły interdyscyplinarne na potrzebę konkretnych zagrożeń. 

W tym miejscu chcemy złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pana Komendanta PSP w Sanoku bryg. mgr inż. Grzegorza Oleniacza za natychmiastową reakcję i okazaną pomoc oraz kolegom strażakom, którzy z ogromnym zaangażowaniem pracowali w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dzięki tym działaniom możemy dziś nadal bezpiecznie wykonywać swoje zadania.

- podkreślają Dyrekcja i Ratownicy Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy