Reklama

Dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku odwiedzili policjantów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci i młodzież, uczestnicząca w zajęciach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku, odwiedziła naszą jednostkę. W trakcie wizyty w komendzie uczestnicy spotkania zapoznali się ze specyfiką zawodu policjanta. Była to również okazja do rozmowy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas letniego wypoczynku.

Dzisiaj, dzieci i młodzież, która uczestniczy w zajęciach zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku, odwiedziła miejscową jednostkę Policji. Funkcjonariuszki zajmujące się profilaktyką społeczną opowiedziały uczestnikom spotkania o służbie w Policji, jej ważnej roli oraz zadaniach realizowanych na rzecz bezpieczeństwa. Zaprezentowały umundurowanie i wyposażenie policjanta. Odpowiadały także na wiele pytań dotyczących służby w Policji. Atrakcją dla uczestników spotkania był również pokaz policyjnego radiowozu, któremu dzieci mogły przyjrzeć się z bliska.

W związku z trwającymi wakacjami szczególną uwagę policjantki poświeciły bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku. Mundurowe przypomniały najważniejsze zasady, o których należy pamiętać wybierając się na przykład w góry czy nad wodę. Mówiły jak bezpiecznie odpoczywać w domu.

Wierzymy, że zdobyta wiedza i przekazane przez policjantki wskazówki pozwolą dzieciom i młodzieży świadomie i odpowiedzialnie dbać o własne bezpieczeństwo podczas wakacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy