Reklama

Dzieci do szczepienia przeciw COVID-19! Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia

Opublikowano: 30 kwietnia 2021 13:19
Autor: GL | Zdjęcie: Pexels

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki przeciw COVID-19 u dzieci. Ministerstwo Zdrowia potwierdza i podaje możliwy czas takiej akcji.

Już kilka tygodni temu mówiło się o tym, że Pfizer potwierdził możliwość stosowania szczepionki przeciw COVID-19 u dzieci powyżej 12. roku życia. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie badana możliwość szczepienia dzieci młodszych.

CZYTAJ TAKŻE:

AFERA SZCZEPIONKOWA W RZESZOWIE. NOWE FAKTY!>>

Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz wyjaśnił jaki mamy stan faktyczny.

- Polska jest jednym z tych państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki przeciw COVID-19 od 6. miesiąca życia do 12. roku życia. Pfizer (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.