Reklama

Dwa utonięcia na terenie Przemyśla - Policja apeluje o rozsądek!

Opublikowano:
Autor:

Dwa utonięcia na terenie Przemyśla - Policja apeluje o rozsądek!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności utonięć na terenie Przemyśla. We wtorek i piątek, w rzece San utonęły dwie osoby. Policja Apeluje o rozsądek i wyobraźnię.

We wtorek rano, przed godz. 6, mężczyzna, który przechodził obok rzeki San, znalazł na brzegu saszetkę wraz z dokumentami i zwrócił ją dyżurnemu przemyskiej jednostki z nadzieją, że ktoś się po nią zgłosi. Okazało się, że znalezisko należy do osoby, której zaginięcie zgłosiła rodzina kilka godzin wcześniej. Na miejsce ujawnienia saszetki został skierowany patrol policji, który w rzece zauważył ciało mężczyzny. Mimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Kolejna tragedia wydarzyła się dziś przed godz.12. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od spacerowicza, że w wodzie pod mostem kolejowym znajdują się zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ustalono, że to to 42-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Na miejscu czynności podejmowały wszystkie służby ratownicze: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Policyjni technicy kryminalistyki pracowali pod nadzorem prokuratora, który zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok ofiar.

Policjanci już od kilku lat, podczas akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”, zwracają uwagę na zagrożenia, jakie mogą się pojawić podczas kąpieli i promują odpowiedzialne postawy wypoczywających w rejonie zbiorników wodnych.

 

Policja apeluje o rozwagę i rozsądek! Nie bagatelizujmy podstawowych zasad bezpieczeństwa! Nikt lepiej nie zadba o to od nas samych!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE