Reklama

Dwa medale na Carpathia Karate Cup dla UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 1 lutego w Rzeszowie odbyła się X edycja turnieju Carpathia Karate Cup.

W tych ciekawych i silnie obsadzonych międzynarodowych zawodach wzięło udział ponad 800 karateków z Polski, Ukrainy, Węgier, Litwy, Szwecji, Pakistanu, Bułgarii, Białorusi.

Również klub UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany miał na imprezie swoich reprezentantów. Dawid Koczera w swoim debiucie w kategorii seniorskiej i wyższej wagowo do 75 kg wywalczył drugie miejsce na podium i srebrny medal. Marcin Abram stanął dziś po raz pierwszy na macie w kategorii Masters +35 lat w kategorii do 75 kg i zdobył bardzo cenne najniższe miejsce na podium.

Swój debiut zaliczyły dziś dziewczyny z sekcji, którą prowadzimy w Nowotańcu: Kinga Małek, Natalia Kabala i Hania Bednarczyk. To cenne doświadczenie w postaci startu w tak prestiżowych zawodach sprawi, że nabiorą pewności na przyszłość i kolejne starty w imprezach rangi mistrzowskiej.

Kolejny start zapisali na swoje konta Kamil Sitarz, Miłosz Szczepański i Krzysztof Kot. Walki, które stoczyli, nabierając doświadczenia sprawią, że coraz pewniej będą się czuć na matach podczas toczonych walk w przyszłości. 

Całe wydarzenie było dla zawodników i zawodniczek niezwykle cenne. Doświadczenie, które nowo powstały klub wciąż zbiera na imprezach będzie działać na jego korzyść w przyszłości. 
Zawodnicy i sztab trenerski mogą być bardzo zadowoleni z wszystkich występów. Rzeszowskie zawody były początkiem przygotowań do kolejnych zmagań turniejowych. 
Trenerom i zawodnikom życzymy wytrwałości w treningu i licznych sukcesów na turniejach i imprezach mistrzowskich. 

To początek naszych przygotowań do kolejnych turniejów. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim sympatykom klubu za liczne wsparcie podczas walk naszych podopiecznych! - mówi Anna Czaban z UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE