Reklama

Druhowie z OSP Pielnia zbierają na nowy wóz strażacki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: OSP Pielnia

Druhowie z OSP Pielnia zbierają na nowy wóz strażacki - Zdjęcie główne

foto OSP Pielnia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Pielni w roku bieżącym została włączona do rządowego programu wsparcia finansowego dla jednostek OSP na realizację zadania zakupu nowego pojazdu ratowniczo gaśniczego. W chwili jednostka jest wytypowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji do grona 675 jednostek OSP w Polsce, które zostaną w drodze dotacji dofinansowane na zrealizowanie przedsięwzięcia.

Dzięki przychylności Gminy Zarszyn strażacy z OSP Pielnia otrzymają dodatkowo wsparcie ze środków samorządowych, które stanowić będą znaczącą część wkładu własnego całej inwestycji.

 

Z uwagi jednak na ciągły wzrost cen wartość zadania uległa znaczącemu wzrostowi w stosunku do szacunkowych wyliczeń przyjmowanych z ubiegłego roku o około 30%. Mając powyższe na uwadze w chwili obecnej środki finansowe, jakimi jednostka dysponuje, nie pozwalają zrealizować tak długo wyczekiwanej w środowisku strażackim inwestycji. Szacunkowy kosz zakupu w/w samochodu to około 1 100 000 zł.

 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pielni zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia. Otrzymane dodatkowe środki finansowe stanowić będą uzupełnienie tzw. wkładu własnego dla zadania. Liczymy na przychylność oraz duże zrozumienie naszej społecznej inicjatywy, o którą walczymy już od kilkunastu lat. W chwili obecnej planowany do osiągnięcia cel jest bardzo blisko, jednak bez życzliwości i wsparcia innych nie będzie niestety mógł zostać zrealizowany. Za kązde wsprcie z góry serdecznie dziękujemy

- apelują o pomoc druhowie z OSP Pielnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy