Reklama

Reklama

Druga edycja programu "Czas na Start"

Opublikowano: czw, 16 lip 2020 14:30
Autor:

Druga edycja programu "Czas na Start" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Celem programu jest wzrost aktywności zawodowej 119 osób młodych, w tym z niepełnosprawnościami, w wieku 15 do 29 lat bez pracy, nie uczestniczących w kształceniu i szkoleniu, nie zarejestrowanych w urzędach, pracy biernych zawodowo, dzięki nabyciu przez nich kwalifikacji i kompetencji zawodowych dopasowanych do potrzeb pracodawców, doświadczenia zawodowego oraz nabycie wiedzy i umiejętności, a także pozyskaniu środków na uruchomienie prowadzenie DG umożliwiającego trwałą integrację z rynkiem pracy.

Reklama

Projekt skierowany jest do osób spełniających poniższe kryteria:

od 15 do 29 lat, w tym niepełnosprawne, zamieszkujące na obszarze woj. podkarpackiego (w rozumieniu KC), należące do grupy NEET tj. łącznie spełniające następujące warunki: nie pracują (bierne zawodowo, nie zarejestrowane w urzędzie pracy), nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i nie szkolą się (nie brały udziału w tej formie aktywizacji finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni).

 

W ramach projektu oferowane jest:

- Indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe

- Pośrednictwo pracy

- Szkolenia zawodowe

- Płatne staże zawodowe na okres ok. 6 miesięcy

 

Uczestnikom stażu zapewniamy:

- wypłatę stypendium szkoleniowego

- pokrycie kosztów szkoleń zawodowych

- zwrot kosztów przejazdu na szkolenia

- stypendium stażowe

- zwrot kosztów przejazdu na staż

 

Termin naboru: od 22.07.2020 r. do 31.07.2020 r.

 

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć:

- osobiście, do skrzynki oznaczonej jako STAŻE, zlokalizowanej w Krośnie, ul. Kletówki 52, III piętro, w godzinach 10:00 - 15:00 (Biuro projektu zlokalizowane w Krośnie, ul. Pużaka 37 jest tymczasowo zamknięte).

Osoby niepełnosprawne potrzebujące pomocy w złożeniu dokumentów proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 13 43 695 90, 13 43 234 47).

- za pośrednictwem Poczty Polskiej/Kuriera. Dokumenty należy wysłać na adres: Podkarpacka Izba Gospodarcza, 38-400 Krosno, ul. Kletówki 52.

 

Szczegółowe informacje dostępne  ►TUTAJ

 

 

UWAGA!!!
Niniejszy nabór przeznaczony jest jedynie dla osób zamieszkujących następujące miasta: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Ania

    Uwaga, uwaga!!!! Ktoś szuka potencjalnych "jeleni" aby na tych chorych - niepełnosprawnych ZAROBIĆ ładne pieniążki. Sytuacja na rynku pracy po tych "szkoleniach" wcale się wam nie zhttps://www.korsosanockie.pl/wiadomosci/154/wiadomoscimieni. Zmieni się tylko stan środków na rachunku bankowym osób przeprowadzających te tzw "szkolenia"