Reklama

Drogie paliwo w mieście? Władze Stalowej Woli znalazły na to sposób

Opublikowano:
Autor:

Drogie paliwo w mieście? Władze Stalowej Woli znalazły na to sposób - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do władz miasta od dawna docierały skargi i narzekania mieszkańców na zbyt wygórowane ceny paliw na stacjach benzynowych w mieście. Prezydent miasta stanął na wysokości zadania i zbudował miejską stację paliw, która od pierwszego dnia cieszy się ogromnym powodzeniem.

Najtańsze paliwo w Stalowej Woli już dostępne dla mieszkańców. Prezydent miasta Stalowa Wola, Lucjusz Nadbereżny można śmiało powiedzieć, "wykosił" konkurencję najniższymi cenami paliw na nowej, bezobsługowej stacji MZK. Stacja oferuje 6 stanowisk, gdzie za litr benzyny Pb 95 i oleju napędowego kierowcy zapłacą około 40 gr mniej niż na stacjach konkurencyjnych. 

- Cena taka możliwa jest dzięki zmniejszonej marży oraz bardzo korzystnych stawkach uzyskanych w postępowaniu przetargowym. Dzięki systemowi samoobsługi mieszkańcy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw dobrej jakości. Dostawcą paliw do naszej stacji jest PKN Orlen. Ponadto docelowo system bezobsługowy nie będzie generował tzw. kosztów osobowych, które również przekładają się na finalną cenę paliwa - wyjaśnia Anna Pasztaleniec, prezes miejskiej spółki MZK.

Zainstalowany na stacji tankomat dostosowany jest do transakcji zarówno w systemie gotówkowym, jak i bezgotówkowym, przy czym minimalna kwota, za którą można zatankować to 10 zł. Tankomat nie wydaje reszty, klient zamiast reszty otrzyma bon - do ponownego wykorzystania na miejskiej stacji, ważny przez 30 dni.
Inwestycja największej spółki miejskiej zlokalizowana jest na jej terenie, tuż przy zajezdni miejskich autobusów. Kierowcy mogą wjeżdżać na stację z dwupasmowej, powiatowej ulicy Komisji Edukacji Narodowej, jadąc w kierunku centrum miasta (na wysokości sklepu wielkopowierzchniowego Tesco).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE