Reklama

Dla samotnych matek

Opublikowano:
Autor:

Dla samotnych matek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W pierwszą niedzielę września Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zorganizowało w sanockim Skansenie III Piknik Rodzinny. Dochód z tej imprezy przeznaczony zostanie na budowę Domu Samotnej Matki im. Jana Kellera w Sanoku.

Mimo deszczowej pogody publiczność dopisała. W przygotowanie i przeprowadzenie pikniku bezinteresownie zaangażowali się harcerze, członkowie Związku Strzeleckiego i sanockiego PiS. Wystąpili akordeoniści z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku, zespół smyczkowy Con Amore, Robert Handermander i przyjaciele, a także Duet Gajda - rodzeństwo Seweryn i  Małgorzata. Zaprezentowali się uczestnicy ogólnopolskich talent show: Malwina Bihun (Aplauz Aplauz), Justyna Filipowicz (Szansa na sukces), Michał Matuszewski (Must Be the Music) oraz Mirosław Kazimierczak i UKS Spartanie (Mam talent).
Popularnością cieszyły się zwłaszcza ciasta (wypiekło je ponad 40 wolontariuszy), ale też grill i grochówka. Wiele osób bezpłatnie zwiedziło Rynek Galicyjski. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, malowały buzie, robiły bańki mydlane, przeżywały emocje na zwyżce strażackiej. Pod opieką członków "Sokoła" mogły strzelać z karabinków pneumatycznych. Józefa Bach prowadziła dla nich konkursy i zabawy. 

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE