Reklama

Czytelnicy piszą: Zimowe fantazje w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

Czytelnicy piszą: Zimowe fantazje w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości IX Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs dla klas trzecich pt. "Zimowe fantazje" już za nami.

Początkiem marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku odbyła się dziewiąta edycja konkursu "Zimowe fantazje", który został objęty patronatem Burmistrza Miasta Sanoka, pana Tadeusza Pióro.

Uczestników serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Małgorzata Kielar, życząc wszystkim sukcesów i miłej zabawy.  Do konkursu przystąpiło sześć czteroosobowych drużyn z sanockich szkół. Uczniowie zmagali się w różnych konkurencjach intelektualnych i sportowych.

W aktorski sposób recytowali piękne wiersze o zimie, musieli poradzić sobie z "zimową" ortografią, z odszyfrowaniem zakodowanych dyscyplin sportów zimowych. Wspaniale poradzili sobie z zadaniami sprawnościowymi oraz wykazali się doskonałą pamięcią podczas gry "Memory". Dzieci wykonały również pracę plastyczną pt "Zimowy krajobraz", stosując ciekawą technikę, pomysłowość i oryginalność.

W wyniku rywalizacji drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 (Julita Krawiec, Hanna Olek, Filip Woźniak, Jakub Biłas) uzyskała najwyższą ilość punktów i tym samym zdobyła I miejsce, II miejsce przypadło SP1 (Kamila Wolan, Aleksandra Ropel, Gabriel Tylka, Jakub Lisowski), na III miejscu uplasowali się uczniowie SP8 (Karol Marczak, Jakub Tabisz, Zuzanna Osieczko, Joanna Zagórda).

Drużyna gospodarzy znalazła się tuż za podium, na czwartym miejscu. Miejsca piąte i szóste zajęły odpowiednio SP2 i  SP7. Po zmaganiach konkursowych dzieci udały się na słodki poczęstunek. Na zakończenie konkursu pan burmistrz Stanisław Chęć wszystkim uczestnikom serdecznie pogratulował i wręczył okolicznościowe dyplomy. Do gratulacji przyłączyła się także pani dyrektor Anna Grzebień. Nagrody rzeczowe zostaną wręczone w maju w SDK na uroczystym podsumowaniu konkursów objętych patronatem pana burmistrza.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy! Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Jolanta Abram, Barbara Kosztołowicz i Barbara Pytlowany.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE