Reklama

Czym jest magia Ustrzyk Dolnych?

Opublikowano:
Autor:

Czym jest magia Ustrzyk Dolnych? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Ustrzyk Dolnych zaprasza wszystkich mieszkańców oraz miłośników Ustrzyk Dolnych do wzięcia udziału w konkursie na slogan promocyjny Gminy Ustrzyki Dolne.

Na czym polega konkurs? 

Celem konkursu jest stworzenie hasła promującego Ustrzyki Dolne. Slogan powinien jednoznacznie kojarzyć się z charakterem Gminy Ustrzyki Dolne, oddawać jej unikatowy charakter oraz podkreślać walory jakie ma do zaoferowania. W głównej mierze powinien przedstawiać Ustrzyki Dolne jako miasto i gminę przyjazną mieszkańcom, turystom i rodzinom z dziećmi, która jest idealnym miejscem do odpoczynku, funkcjonującym w zgodzie z naturą, a przy tym nowoczesnym, otwartym na innowacyjność, nowe technologie, jednocześnie zachowującą zasady odpowiedzialności społecznej.

Zwycięskie hasło wykorzystywane będzie do celów promocyjnych, identyfikacyjnych, reprezentacyjnych oraz korespondencyjnych, w związku z działalnością statutową Gminy Ustrzyki Dolne. Zamieszczane będzie m.in. na banerach, plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych oraz innych gadżetach reklamujących naszą Gminę.

 

Jak wziąć udział w konkursie? 

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć w określonym terminie pracę konkursową wraz z kartą zgłoszeniową i zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnymi z wymaganiami określonymi w Regulaminie. Pracę prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected] oraz dostarczyć osobiście lub listownie, w zaklejonej kopercie, razem z wymaganymi dokumentami na adres:

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
ul. Kopernika 1
38-700 Ustrzyki Dolne

pokój 11A

Nieprzekraczalny termin dostarczenia prac upływa 24 maja 2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 31 maja 2019 r. Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej Organizatora - www.ustrzyki-dolne.pl oraz w mediach społecznościowych (Faceboook: @gminaustrzykidolne, Instagram: @gminaustrzykidolne). Laureat konkursu zostanie poinformowany o jego rozstrzygnięciu odrębnym pismem. Organizator zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu bez podawania przyczyn.

 

Nagroda dla zwycięzcy

Za slogan, który wybierze Komisja Konkursowa, przyznana zostanie nagroda w wysokości 1 000 zł brutto. Warunkiem koniecznym jest przekazanie praw autorskich do zwycięskiego sloganu. Honorarium zostanie przekazanie po zakończonym konkursie na podstawie odrębnej umowy o dzieło na wzorze zaproponowanym przez Organizatora. W przypadku wyboru pracy zespołu nagroda nie ulega zwielokrotnieniu. Kwota nagród podlegają opodatkowaniu na ogólnych zasadach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE