Reklama

Czy sanocki hokej znów zawita w ekstraklasie?

Opublikowano:
Autor:

Czy sanocki hokej znów zawita w ekstraklasie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że klub z Sanoka wrócić może do rozgrywek PHL. Patrząc na to jak wiele jest w Sanoku utalentowanej hokejowej młodzieży, byłaby to świetna informacja i szansa dla tych chłopaków, by podnosić swoje umiejętności w starciu z najlepszymi.

Tomasz Matuszewski, burmistrz miasta Sanoka cytowany przez portal online rzeszowskich "Nowin" powiedział: "Rezygnujemy z gry w słowackiej drugiej lidze
i startujemy w PLH. Rozmawiamy nie tylko z lokalnymi sponsorami i chcemy znów mieć drużynę w ekstraklasie, bo nasze miasto na to zasługuje."

Szefostwo PLH z pewnością przychylnie spojrzy na możliwość gry sanoczan w ekstraklasie hokeja na lodzie. Możliwe nawet, że władze zrezygnują w najbliższym sezonie z opłaty za "dziką kartę". Sanocki klub grałby w PLH na licencji UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok.

Michał Radwański, prezes klubu również zabrał głos w sprawie: "Chyba jest jeszcze za wcześnie żeby o tym mówić. Oczywiście chcemy wystartować, ale najpierw musimy zamknąć poprzedni sezon. Jest firma Ciarko, ale na potrzeby PLH musi dojść kolejny duży sponsor i kolejni mniejsi."

Sanok jest z pewnością głodny hokeja na wysokim poziomie, co pokazał choćby mecz pożegnalny Krzysztofa Zapały, który zgromadził na trybunach "Areny" w zeszłym sezonie komplet publiczności.

Jak na razie nawet nie wiadomo kiedy zostanie przywrócona przez polski rząd możliwość organizacji imprez masowych.

Także trzeba uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne informacje z Areny w Sanoku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE