Reklama

Człowiek Roku 2016

Opublikowano:
Autor:

Człowiek Roku 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już tylko miesiąc pozostał do ogłoszenia wyników naszego plebiscytu. Głosowanie trwa do 7 czerwca. Wyniki podamy w czasie V Pikniku Rodzinnego organizowanego w skansenie przez Fundację Czas Nadziei, 11 czerwca.

Kupony wciąż napływają, w chwili obecnej mamy ich ponad trzysta. Po raz ostatni zdradzamy wstępne wyniki, co oczywiście nie oznacza, że będą one ostateczne.

Z liczbą 116 głosów na pierwszym miejscu znajduje się Mirosław Kaźmierczak, trener gimnastyków z klubu UKS Spartanie Zahutyń. Nasi czytelnicy motywują swoją decyzję następująco: "pracuje społecznie na rzecz dzieci i młodzieży", "najlepszy trener i człowiek, dzięki niemu świat robi się lepszy a dzieci szczęśliwsze", "niezwykły człowiek, który cały swój czas poświęca, by służyć innym ludziom", "skromny człowiek wielkiego serca. Nikomu nie odmówi pomocy, ciężko pracuje, by dać innym to, czego sam nigdy nie miał - możliwości profesjonalnego treningu gimnastycznego", "przykład wytrwałości, skromności, dobroci, wrażliwości, uczciwości, zrozumienia, jak ważna dla człowieka jest otaczająca przyroda". To tylko niektóre z uzasadnień znajdujących się na kuponach.

Tuż za panem Mirosławem, na miejscu drugim, znajduje się Helena Rojek, prezes Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem "Salutaris" w Sanoku, zaś na trzecim są ex aequo Maria Pospolitak, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku i Wanda Wojtuszewska, prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku.

Przypominamy, że głosować można tylko na oryginalnych kuponach, które znajdują się w gazecie. Jedna osoba można oddać dowolną liczbę głosów. Regulamin plebiscytu dostępny jest w redakcji i na stronie korsosanockie.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE