Reklama

Czego nie strawił pożar zniszczyło gradobicie. Potrzebna pilna pomoc!

Opublikowano:
Autor:

Czego nie strawił pożar zniszczyło gradobicie. Potrzebna pilna pomoc! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie nieszczęście dotknęło rodzinę z Golcowej (w tym dziewczynek w wieku 6 lat, 4, 2, 1.). 24.01.2020 r. doszło do pożaru - zapaliła się sadza w kominie. Komin i cały dach musi zostać wymieniony. Jakby mało nieszczęść było, dach i okna domu zniszczyło czerwcowe gradobicie.

Pani Agnieszka Gromek, matka czwórki dzieci napisała rozpaczliwy apel o pomoc:

Witam jestem Agnieszka Gromek, z domu Przystasz,  mam czwórkę dzieci (dziewczynki w wieku 6 latek, 4, 2, 1) które mieszkają razem ze mną i mężem Piotrem Gromek.  

24.01.2020 doszło do pożaru, zapaliła się sadza w kominie, gdzie  komin i cały dach musi zostać wymieniony.

Dzięki  zbiórce, która była wcześniej zorganizowana przez bliskie mi osoby i to za ich pośrednictwem a w szczególności dzięki Wam Wszystkim, którzy  przyczynili się do zbiórki i wpłaciły datek. Za te pieniądze został naprawiony komin. 

 " Dziękujemy Wam Wszystkim I KAŻDEMU Z OSOBNA Z Całego SERCA GDYBY NIE WY, NIE UDAŁOBY SIĘ  "

  Lecz suma, jaką musimy zapłacić jeszcze za to nieszczęście, jakie nas spotkało, jest dla naszej rodziny nie wyobrażalnie duża, ponieważ utrzymujemy  się tylko z wypłaty męża  oraz dodatków z pomocy społecznej  (wyremontować należy pilnie dach domu, w którym mieszkamy)  dodam, że dom niestety nie był ubezpieczony i nie damy rady sami go wyremontować. Dlatego postanowiłam zorganizować zbiórkę z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto nam pomoże.

Staramy się jak tylko możemy, aby zapewnić dzieciom godne do życia warunki,  lecz niestety są rzeczy, na które nie mamy wpływu z bezsilności, z braku pieniędzy. 

30 maja mojego męża zwolnili z pracy przez pandemie, natomiast początkiem tego miesiąca tj czerwiec 2020 r było gradobicie, które podziurawiło dach, powybijane zostały też okna. Jestem zdruzgotana. Dlatego proszę o każdą najmniejsza pomoc całym sercem.

Bardzo proszę o wsparcie dla nas, nawet za najmniejszą kwotę będziemy dozgonnie wdzięczni, może i tym razem się uda.

 Dziękuję z całego serca w imieniu swoim, męża i naszych małych dzieci. 

Pomóc możesz TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE