Reklama

Czas nadziei

Opublikowano:
Autor:

Czas nadziei - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja pod wdzięczną nazwą Czas Nadziei działa z potrzeby serca i ludzkiej dobrej woli. Należy dodać, że należący do niej wolontariusze wszelkie akcje podejmują charytatywnie.

Są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy potrafi ą okazać bezinteresowną pomoc chorym i potrzebującym, nie chcąc nic w zamian. Ich żarliwe serca biją w szczególności dla tych zapomnianych i odrzuconych przez przepełnione egoizmem społeczeństwo. Takie osoby to prawdziwe skarby. W Sanoku są nimi członkowie Fundacji Czas Nadziei, która powstała 13 maja 2013 roku.

Celem organizacji jest pomoc rodzinom chorych dzieci z powiatu sanockiego, bieszczadzkiego i leskiego, które znalazły się w trudnej sytuacji. Nie chodzi tu tylko o wsparcie materialne, choć takie też jest bardzo potrzebne, ale także logistyczne. Pod swoje skrzydła fundacja powzięła obecnie 17 podopiecznych, cierpiących na różne, ciężkie choroby. Wielu z nich udało się już pomóc, organizując zbiórki pieniędzy czy koncerty charytatywne.

Pomysłodawcą, założycielem, a zarazem prezesem organizacji, jest Rafał Jasiński. Przed laty mężczyzna sam znalazł się w dramatycznym położeniu, kiedy jego ukochany syn Tobiaszek walczył z rakiem o życie. To właśnie wtedy, kiedy najbardziej potrzebował wsparcia drugiego człowiek i kiedy wiele dobroci spłynęło na niego od obcych ludzi, Jasiński zaczął rozmyślać o założeniu fundacji.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE