Reklama

Co z wakacjami dla dzieci i młodzieży?

Opublikowano:
Autor:

Co z wakacjami dla dzieci i młodzieży? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczne wakacje bez wątpienia będą wyglądały zupełnie inaczej niż wszystkie inne do tej pory. Obecna sytuacja i obowiązujące ograniczenia, nakładają nowe obowiązki na organizatorów letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Aby odpowiedzieć na nurtujące pytania, Kuratorium Oświaty zorganizowało wideokonferencję. Uczestniczyli w niej także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci z wydziału prewencji, sztabu policji oraz ruchu drogowego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, wzięli dziś udział w wideokonferencji poświęconej organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizatorami byli pracownicy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz przedstawiciele Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. Uczestniczyli w niej również sami organizatorzy letniego wypoczynku.

Poruszane zagadnienia dotyczyły organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji. Mimo obecnej sytuacji będzie on możliwy, oczywiście przy uwzględnieniu określonych ograniczeń.

Organizatorzy będą musieli stosować się do określonych wytycznych i procedur, które dotyczą m. in. wyżywienia uczestników, bazy noclegowej, wyposażenia w środki ochrony osobistej oraz zachowania się w sytuacji podejrzenia zakażeniem koronawirusem wśród uczestników, kadry i innych pracowników wypoczynku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE