Reklama

Co w szkole piszczy

Opublikowano:
Autor:

Co w szkole piszczy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biorąc pod uwagę stan oświaty i jakość kształcenia w Zespole Szkół w Besku nie od dzisiaj wiadomo, że placówka utrzymuje wysoki poziom nauczania. To wszystko za sprawą zdolnych uczniów i wykwalifikowanych nauczycieli. Niestety czasem pojawiają się też problemy wychowawcze.

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy, która miała miejsce 28 października Arkadiusz Nycz, dyrektor ZS w Besku przedstawił sprawozdanie z działalności placówki za rok szkolny 2015/2016. Omawiając sprawy edukacyjne zaznaczył, że sprawdzian szóstoklasistów wypadł w szkole podstawowej bardzo dobrze. Uczniowie osiągnęli wysoki wynik w skali powiatowej oraz wojewódzkiej. Również egzamin gimnazjalny wypadł tam całkiem nieźle.

Zespół Szkół w Besku może poszczycić się także wybitnymi osiągnięciami swoich podopiecznych. Są to ważne sukcesy zarówno dla placówki, jak i każdego ucznia z osobna. Wśród dzieci są laureaci wojewódzkich konkursów kuratoryjnych oraz finaliści różnych konkursów przedmiotowych. Uczniowie zajmują wysokie miejsca w ogólnopolskich olimpiadach. Niestety, nie zawsze jest tak kolorowo. Jak w każdej szkole, tak i w Besku, pojawiają się problemy wychowawcze. Są to na przykład palenie papierosów przez młodzież czy przemoc psychiczna i fizyczna wobec rówieśników.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE