Reklama

Chcieć to móc! Adrian to udowodnił!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Uczelnia Państwowa w Sanoku

Chcieć to móc! Adrian to udowodnił! - Zdjęcie główne

foto Uczelnia Państwowa w Sanoku

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy z nas regularnie snuje wizje własnej przyszłości. Marzymy o zdrowiu, szczęściu, realizacji ambicji zawodowych oraz dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Wydawać by się mogło, że dla chcącego nic trudnego, ale co z tymi, których los doświadcza?

Wielu z nas zastanawia się, jak osoby zmagające się ze swoimi niepełnosprawnościami radzą sobie w życiu codziennym, nie myśląc nawet o jakimkolwiek życiu zawodowym. Jednak jest to możliwe, a dobrym tego przykładem jest Adrian Rajtar, student Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, który mimo wszelkich przeciwności losu, związanych ze znacznym stopniem niepełnosprawności udowadnia, że „chcieć to móc”.

Adrian obecnie jest absolwentem kierunku Praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania. Z wynikiem bardzo dobrym zdobył tytuł zawodowy magistra w dniu 25 czerwca 2021 r. Sytuacja Adriana pokazuje, że ograniczenia, z którymi się zmaga, nie spowodowały, że „się nie da” a wręcz przeciwnie, cały czas dąży do wyznaczonych przez siebie celów, które traktuje jako misję.

Przez wszystkie 5 lat studiowania na Uczelni był bardzo dobrym studentem, przez co pokazał, że pracowitością, wytrwałością i przy wsparciu Mamy, która zawsze jest przy nim, oraz innych życzliwych mu osób, można osiągnąć naprawdę wiele. Mam nadzieję, że studiowanie w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku jest tylko przystankiem w karierze zawodowej Adriana i że zawsze będzie dobrze wspominał lata spędzone w sanockiej Uczelni.

Zachęcam do tego, aby tak jak Adrian, nie bać się realizować swoich planów, pasji i marzeń. Niezależnie od sytuacji, w jakiej człowiek się znajduje, powinien zawsze optymistycznie patrzeć w przyszłość i pamiętać, że jeśli tylko chcemy – możemy wiele.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy