Reklama

Cała Polska solidarnie z sędziami - Sanoczanie zamanifestowali swoje poparcie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę o 16:00 cała Polska stanęła pod sądami w imię solidarności z Sędziami. W Sanoku pod Sądem Rejonowym na ul. Kościuszki również zebrali się ludzie, którzy chcieli okazać solidarność z Sędziami.

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA wzywa:

"Paweł Juszczyszyn, Olimpia Barańska - Małuszek, Krystian Markiewicz, Monika Frąckowiak, Alina Czubieniak, Waldemar Żurek oraz inne osoby, ich bliscy i współpracownicy odczuwają codziennie skutki represji wobec sędziów.

To już nie są internetowe przepychanki, oratorskie popisy polityków z telewizorów, sprawy jakiegoś zamkniętego środowiska. To groźby, niszczenie ludzi, wymuszanie posłuszeństwa. Nierealne dla zwykłego człowieka sytuacje i bezpodstawne zarzuty, które mają jeden cel - zmusić nas wszystkich do posłuszeństwa. Bo kiedy politycy w całości opanują sądy nic ich nie powstrzyma przed narzuceniem każdej i każdemu swojej woli. Zdobycie i utrzymanie władzy. Tylko na tym zależy obecnie tym, którzy niszczą niezależnych sędziów.

Pokażmy, że jesteśmy razem i się ich nie boimy!

Czas najwyższy zwrócić wymiar sprawiedliwości społeczeństwu,

Sądy będą należeć do ludzi! Robimy to dla nas wszystkich.

1) Apelujemy do sędziów Sądu Najwyższego o jak najszybsze wykonanie wyroku TSUE z 19 listopada i rozstrzygnięcie, czy osoby powołane przez upolitycznioną KRS są sędziami.

2) Apelujemy do sędziów - przykład Pawła Juszczyszyna, żeby byli odważni,

3) Apelujemy do sądów - o wstrzymanie się od opiniowania kandydatur dla upolitycznionej neoKRS,

4) Apelujemy do sojuszników i sojuszniczek w walce o prawa człowieka do wspólnej mobilizacji w obronie niezależnych sądów!

5) Apelujemy do osób, których postępowania toczą się, lub będą toczyć w sądach o solidarność w opanowywaniu chaosu prawnego.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE