Reklama

Być kobietą, być kobietą...

Opublikowano:
Autor:

Być kobietą, być kobietą... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 4 marca w gminie Besko uroczyście obchodzono Międzynarodowy Dzień Kobiet. Organizatorem wydarzenia był Mariusz Bałaban, wójt gminy Besko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Besku z Anetą Szałankiewicz na czele.

– Przygotowania do imprezy trwały około miesiąca – mówi dyrektor Szałankiewicz. –Wspólnie z kolegami przygotowaliśmy scenariusz i rozdzieliliśmy zadania. Wykonaniem dekoracji zajęli się Diana Rodzinka (stażystka) wraz z wolontariuszami współpracującymi z GOK-m. Na scenie zobaczyć można było występy kabaretowe przygotowane przez pracowników GOK-u i Klub Seniora, występy taneczno-muzyczne oraz prezentację lokalnej marki odzieży ze słowiańską duszą Slavinia. Wszystkie przybyłe na uroczystość panie otrzymały słodkie upominki.

Konferansjerem był Andrzej Szałankiewicz. Na scenie podziwiano różne typy kobiet, z jakimi można spotkać się w życiu codziennym. W dalszej kolejności panie z Klubu Seniora w Besku wystąpiły w pokazie mody i zaprezentowały najnowsze trendy, które pojawią się w rozpoczętym 2017 roku.

– Także w tym roku Klub Seniora przygotował program artystyczny – podkreśla seniorka Maria Gac. – W naszym programie znalazły się tańce i monolog Hanny Bielickiej traktujący o problemach we współczesnych związkach damsko-męskich. Chciałyśmy pokazać, że mimo upływających lat potrafimy dobrze się bawić, żartować i śmiać same z siebie. Dla nas to wielka radość, że mogłyśmy wystąpić. Jest to motywacja do dalszej pracy.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE