Reklama

Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz wystawił na licytację WOŚP 1 dzień swojej pracy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Romowicz

Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz wystawił na licytację WOŚP 1 dzień swojej pracy - Zdjęcie główne

foto Bartosz Romowicz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Największa orkiestra świata zagra już 30 raz. Mowa oczywiście o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nietypowe aukcje coraz częściej pojawiają się na licytacjach WOŚP. Z takiego rozwiązania również postanowił skorzystać burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz i wystawił do zlicytowania jeden dzień swojej pracy na rzecz tego, kto wpłaci największą kwotę na WOŚP.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz trzydziesty. Tak okrągła rocznica wymaga specjalnej oprawy i specjalnej licytacji! 

Na licytację Finału WOŚP 2022 wystawiam:  JEDEN DZIEŃ MOJEJ PRACY W DOWOLNEJ FIRMIE

Co to oznacza? Przez jeden dzień będę wykonywał wszystkie zadania i polecenia w firmie, której właściciele wylicytują i wpłacą największą sumę do mojej e-skarbonki WOŚP. 

- oznajmił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Bartosz Romowicz.

Jak wziąć udział w licytacji

Należy pod tym postem burmistrza Ustrzyk Dolnych podać proponowaną w licytacji kwotę. Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę za dzień pracy Bartosza Romowicza w jego firmie wygra licytację. W kolejnym kroku ta osoba musi wpłacić proponowaną sumę do burmistrzowej e-skarbonki WOŚP  i uzgodnić dogodny dla obu stron termin wykonania zadania. 

Kwota wywoławcza licytacji to 100 zł a licytować można do dnia 30. Finału WOŚP, czyli do 30 stycznia 2022 r. do godziny 19.00.

Osoba, która wygra licytacje, zostanie oficjalnie poinformowana, pod tym postem na Facebooku oraz w wiadomości prywatnej.

Zachęcamy wszystkich gorąco do udziału w licytacji, ponieważ odległość nie gra roli. Licytować można z każdego miejsca w Polsce. Bartosz Romowicz podkreśla, że odległość dzisiaj to żaden problem a liczy się przede wszystkim cel!

Wygrana w licytacji Bartosza Romowicza niesie za sobą same korzyści dla tego kto wygra!

  1. Po pierwsze wspierasz szczytny cel 30. Finału WOŚP i przyczyniasz się do wsparcia okulistyki dziecięcej i zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.
  2. Po drugie przez jeden dzień masz darmowego pracownika w osobie – Bartosza Romowicza, Burmistrza Ustrzyk Dolnych. 
  3. Po trzecie burmistrz zapewni Ci promocję na swoich social mediach, relacjonując dzień swojej pracy w Twojej firmie poprzez dodawania relacjach oraz przygotowanie i udostępnienie postu na jego oficjalnym profilu na Facebooku i na Instagramie (@romowicz.bartosz)
Nie czekaj! Otwórz swoje serce i dołóż się do zbiórki w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dzięki Tobie wiele dzieci ma szansę na szybką i trafną diagnostykę okulistyczną, a w razie potrzeby na skuteczne leczenie! 

Siema! 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy