Reklama

Budowa obwodnicy. Zmiana organizacji ruchu

Opublikowano:
Autor:

Budowa obwodnicy. Zmiana organizacji ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje GDDKiA Oddział Rzeszów, jutro tj. 6 listopada (środa) w południe na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 (kierunek Sanok, kierunek Krosno) z drogą wojewódzką DW886 (kierunek Brzozów) nastąpią zmiany w organizacji ruchu, które potrwają ok. 1 miesiąca.

Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów. Relacja Krosno-Sanok pozostanie na swoim dotychczasowym przebiegu. W celu wykonania jezdni w pełnej szerokości, na wylocie w kierunku Brzozowa, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. 

Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji.  Utrudnienia te potrwają około 1 miesiąca.

Do kierowców apelujemy o cierpliwość i wyrozumiałość a przede wszystkim o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania  oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE