Reklama

BRZOZÓW: Okradł towarzysza od butelki

Opublikowano:
Autor:

BRZOZÓW: Okradł towarzysza od butelki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 56-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego ukradł pieniądze swojemu koledze, z którym wcześniej pił alkohol. Wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, mężczyzna przywłaszczył sobie pieniądze w kwocie 1600 zł i 1100 euro. Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali tylko część pieniędzy, których 56-latek nie zdążył jeszcze wydać.

Policjanci wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację o kradzieży pieniędzy, do której doszło na początku lutego w jednym z domów na terenie gminy Nozdrzec. Z ustaleń policjantów wynikało, że czterech znajomych spotkało się i piło wspólnie alkohol. Dwaj mężczyźni po zakończonym spotkaniu wrócili do domów, natomiast jeden z nich został do następnego dnia u pokrzywdzonego. 56-latek wykorzystał nieuwagę swojego kolegi i gdy nadarzyła się okazja, ukradł mu z portfela pieniądze. Łącznie przywłaszczył sobie 1600 zł i 1100 euro.  

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem tej sprawy zatrzymali 56-latka. Początkowo mężczyzna do niczego się nie przyznawał. Jednak w świetle zebranego materiału dowodowego przyznał się do tej kradzieży. Okazało się, że praktycznie wszystko zdołał już wydać. Policjanci odzyskali jeden banknot 200 zł i jeden o nominale 200 euro. Resztę 56-latek wydał na alkohol i swoje potrzeby.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży. 56-latek przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE