Reklama

Bocian z kijem hokejowym. Jak Wam się podoba nowe logo sanockiego klubu?

Opublikowano:
Autor:

Bocian z kijem hokejowym. Jak Wam się podoba nowe logo sanockiego klubu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na profilu Facebook'owym Ciarko KH 58 Sanok pojawiło się nowe logo klubu. Autorem proponowanych zmian jest Stowarzyszenie Klubu Kibica – Sanocka Republika Hokeja.

Na profilu zamieszczono również informację dotyczącą zmiany logo klubu. Autorem proponowanych zmian jest Stowarzyszenie Klubu Kibica – Sanocka Republika Hokeja.

– Przez ostatnich kilka tygodni nasze emocje rozbudzał projekt nowego logo naszej hokejowej drużyny. Komplikacje prawne, które spowodowały, że używane w ostatnich sezonach znaki naszego klubu są obecnie niedostępne oraz pomysły, które wyszły z samego klubu zdeterminowały jednego z naszych kolegów-kibiców do opracowania wraz z profesjonalnymi grafikami nowoczesnego znaku, który na długie lata może posłużyć naszej drużynie. Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o opinię, jakie elementy w tym znaku powinny się znaleźć i część z nich została wykorzystana. Bocian, tarcza herbowa, element hokejowy, napis Sanok – wszystko to doskonale wpisuje się w naszą historię, a zarazem w to, co grafice sportowej obecnie dzieje się za oceanem. Nam logo to niezwykle się podoba – jest sanockie do bólu, a przy tym nowoczesne.

– Chcemy też dodać, iż logo będzie własnością naszego stowarzyszenia – nie będzie, więc problemu, z którym stykaliśmy się w ostatnich latach, kiedy po rozpadzie kolejnych spółek używany znak stawał się niedostępny. Dziś to my, kibice jesteśmy jego dysponentami i możemy go udzielać aktualnym wcieleniom naszej drużyny. Dodajmy, że logo zyskało aprobatę szefostwa Ciarko KH 58 Sanok.

Prosimy Was o komentarze i oceny. Mamy nadzieję, że projekt zyska Waszą akceptację i już niedługo zobaczymy naszych hokeistów z Bocianami na piersiach – czytamy na profilu stowarzyszenia.

Projekt nowego logo wywołał wiele komentarzy. Od skrajnie optymistycznych po skrajnie negatywne. Z jakim logo zagrają sanoccy hokeiści pokaże czas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE