Reklama

Bieszczadzki sztab WOŚP rekrutuje wolontariuszy. Zgłoś się już dziś!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bieszczadzki Sztab WOŚP

Bieszczadzki sztab WOŚP rekrutuje wolontariuszy. Zgłoś się już dziś! - Zdjęcie główne

foto Bieszczadzki Sztab WOŚP

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadzki Sztab WOŚP nadal rekrutuje wolontariuszy. Jeśli masz dużo pozytywnej energii i lubisz pomagać - zgłoś się!

Zarejestrować w bazie wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP można się na dwa sposoby:

 

Rekrutacja online - za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 4247 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Rekrutacja w Sztabie za pomocą formularza - należy wypełnić formularz (nie masz formularza? Napisz do nas na adres bieszczadzkisztabwosp@gmail.com - wyślemy go do Ciebie), dołączyć zdjęcie twarzy (na jasnym tle, zdjęcie musi przedstawiać całą twarz na wprost, bez nakrycia głowy, ciemnych okularów) i wysłać na adres: bieszczadzkisztabwosp@gmail.com. Dane z formularza do bazy WOŚP wprowadza Sztab. Po pozytywnej weryfikacji osoby zgłaszające otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w Finale.

Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Jeśli rejestrujesz się online - opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”.

Każdy zarejestrowany w Sztabie wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który upoważnia do kwestowania oraz puszkę i charakterystyczne, czerwone serduszka WOŚP i z takim pakietem 30 stycznia 2022 roku, w dzień Wielkiego Finału WOŚP wyruszy kwestować.

/Bieszczadzki Sztab WOŚP/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy