Reklama

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w gronie laureatów 15 edycji Dnia Przedsiębiorczości

Opublikowano: ndz, 3 mar 2019 22:26
Autor:

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w gronie laureatów 15 edycji Dnia Przedsiębiorczości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 26 lutego na gali podsumowującej 15. edycję „Dnia Przedsiębiorczości”, przedstawiciel komendy BiOSG odebrał certyfikat i statuetkę za inicjatywę formacji na forum „Najaktywniejsza Instytucja w 2018 r.” Uroczystość odbyła się w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bieszczadzki Oddział SG znalazł się w gronie dwudziestu firm wyłonionych spośród ponad 15 tysięcy z całej Polski, które kolejny już rok z rzędu, angażowały się w przedsięwzięcie: „ Dzień Przedsiębiorczości" objęte honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem tego projektu, koordynowanego przez Fundację Młodzieżowej przedsiębiorczości jest pomoc uczniom szkół średnich w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących ich kariery zawodowej.

Co roku, w „Dniu Przedsiębiorczości" w komendzie bieszczadzkiego oddziału SG pojawiają się liczne grupy uczniów szkół średnich zainteresowanych służbą w Straży Granicznej.

Wówczas, funkcjonariusze prezentują młodzieży historię formacji, jej zadania, sprzęt wykorzystywany w ochronie granicy państwowej, ale również zasady naboru do służby z praktycznym pokazem sprawności fizycznej.

26 lutego na uroczystej gali, Zbigniew Modrzewski, Prezes Zarządu Fundacji podziękował wszystkim przedstawicielom wyróżnionych instytucji, które rokrocznie wspierają realizację tego projektu.

Podkreślił, że udział firm w projekcie sprzyja i ułatwia młodym ludziom podejmowanie trafnych decyzji dotyczących ich dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.