Reklama

Reklama

Bieszczadzki Leśnik 2017 Korso Gazety Sanockiej

Opublikowano: 15 marca 2018 12:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiegł końca plebiscyt na Bieszczadzkiego Leśnika 2017 roku organizowany przez Korso Gazetę Sanocką przy współpracy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Już 16 marca podczas IV Wieczoru Leśnych Ludzi w Cisnej poznamy zwycięzcę.

Dziękujemy Państwu za duże zaangażowanie. Otrzymaliśmy mnóstwo kuponów i SMS-ów, które świadczą o tym, że konkurs zyskał Państwa poparcie.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a miejsca na podium ciągle się zmieniały. Na leśników głosowali nie tylko nasi czytelnicy, ale również Kapituła, która obradowała 13 marca w redakcji Korso Gazety Sanockiej. W jej skład weszli: Sabina Tworek, redaktor naczelna Korso Gazety Sanockiej i przewodnicząca Kapituły, Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie i członek Komisji Skrutacyjnej, Anna Mokrzycka, dyrektor AWR Korso, Krzysztof Prajzner, przedstawiciel PTTK w Sanoku oraz Anna Twardy, dziennikarka Korso Gazety Sanockiej.

Od stycznia prezentowaliśmy na łamach gazety siedmiu kandydatów - leśników, którzy wyrazili zgodę na udział w konkursie. Byli to: Łukasz Dziuban, Roman Pasionek, Edward Orłowski, Kazimierz Nóżka, Marcin Scelina, Edward Kołomyja i Ryszard Paszkiewicz.

Głosy czytelników i Kapituły zostały zsumowane i tym sposobem Bieszczadzki Leśnik 2017 roku został wybrany. Póki co jego nazwiska nie zdradzimy...

Zapraszamy na uroczystą galę i ogłoszenie wyników do Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej, 16 marca na godz. 18 (szczegóły na plakacie). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.