Reklama

Bieszczadzka Tarnina dla Marka Kuchcińskiego

Opublikowano:
Autor:

Bieszczadzka Tarnina dla Marka Kuchcińskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości USTRZYKI DOLNE. Podczas spotkania opłatkowego w Ustrzykach Dolnych, Marek Kuchciński - marszałek Sejmu otrzymał nagrodę „Bieszczadzka Tarnina” — jako osoba zasłużona w działalności na rzecz rozwoju powiatu bieszczadzkiego.

Odbierający nagrodę Marek Kuchciński opowiedział o Bieszczadach jako domu naszych przodków, miejscu symbolu, naznaczonym walką o ziemie, idee, o wolność. Marszałek podkreślił, że Bieszczady to nie tylko niezwykła, unikatowa przyroda, ale i ludzie, dzięki którym to miejsce jest tak niezwykłe – czytamy na oficjalnej stronie Marka Kuchcińskiego.

Podczas spotkania zapowiedziano budowę drogi biegnącej razem ze ścieżką rowerową z Przemyśla przez Arłamów do Ustrzyk, odnowienie szlaku i Chatki Puchatka, a także wykorzystanie Soliny. Poinformowano również, że dzięki poparciu rządu premiera Morawieckiego wdrażany jest program strategicznego rozwoju Bieszczad.

Podczas spotkania nagrody otrzymali również: poseł Bogdan Rzońca, minister Adam Hamryszczak, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, marszałek woj. podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Antoni Kubicki – prezes zarządu hotelu Arłamów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE