Reklama

BIESZCZADY: Trzech młodych Wietnamczyków nielegalnie przekroczyło "zieloną granicę" w Bieszczadach. Ich celem była Warszawa

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY: Trzech młodych Wietnamczyków nielegalnie przekroczyło "zieloną granicę" w Bieszczadach. Ich celem była Warszawa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy graniczni z Placówki Straży Granicznej w Stuposianach i Ustrzyk Górnych zatrzymali Wietnamczyków. Cudzoziemcy nielegalnie przekroczyli ukraińsko-polską granicę.

Do zatrzymania doszło w piątek, 6 lipca. Funkcjonariusze z placówki w Stuposianach i Ustrzykach Górnych w okolicy Bereżki w powiecie bieszczadzkim zatrzymali trzech młodych mężczyzna w wieku 17, 18 i 24 lat. Obywatele Wietnamu, którzy pieszo przekroczyli "zieloną granicę" w rejonie miejscowości Tarnawa Niżna w Bieszczadach, chcieli dostać się do Warszawy. Nielegalnych imigrantów przekazano ukraińskim służbom granicznym.

Od początku roku strażnicy graniczni zatrzymali ponad 90 imigrantów, którzy próbowali nielegalnie przedostać się do Unii Europejskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE